Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reportáž Anglie 2017

V pořadí již třetí křížová výprava CSWBS započala 15. srpna léta páně 2017.
I přes počáteční obavy se půjčené auto nacpané až po střechu velkou částí našich movitých majetků, a navíc i čtyřmi prostorově významnými lukostřelci nerozpadlo, a dokonce uvezlo i rakev na střeše. Tu jsme vezli jako jasnou ukázku toho, kam směřují naděje anglických střelců na vítězství v jejich vlastním turnaji.
Po všech příslibech a nadšení se na samotnou výpravu vydali pouze 4 střelci. Konkrétně se výpravy do země lukostřelbě zaslíbené zúčastnili Kaša (vrchní organizátor), Čiko (fotograf), Seifgard (děvečka pro všechno) a Jirka (řidič).
Vyrazili jsme z Prahy rafinovaně před půlnocí a vyhnuli se tak zácpám na zahraničních dálnicích. Přemisťování probíhalo standardně a během cesty se nic zvláštního nestalo.
Jako naší první zastávku jsme zvolili památné místo bitvy u Agincourtu. Od naší poslední návštěvy se tu nic nezměnilo. Je vidět, že Francouzi nemají zapotřebí stavět pomníky svým slavným prohrám.
Něco nového jsme ale přeci jen na místě objevili, a to pomníček padlým v bitvě.
Po tom, co jsme nasáli atmosféru a inspiraci, vedli naše kroky ke Kresčaku.....více v přiloženém PDF - Reportáž Anglie 2017.

 

Náhledy fotografií ze složky AKCE 2017

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář